Prawa Strona Internetu – najlepsze teksty portalu PCh24.pl

with Brak komentarzy

książka prawa strona internetuNakładem Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi ukazała się książka „Prawa Strona Internetu”, czyli autorski wybór najlepszych artykułów, opublikowanych na stronach portalu PCh24.pl – Polonia Christiana w latach 2012-2014. Publikacja znana była wcześniej najwierniejszym czytelnikom portalu, którzy otrzymali ją od w prezencie. Teraz natomiast trafia do powszechnego obiegu. Poniżej kilka słów o tym, dlaczego warto poświęcić 25 polskich złotych na zakup tej pozycji.

Po pierwsze, nikt po prawej stronie sceny medialnej nie potrafi z taką gracją, precyzją i zadziornością recenzować rzeczywistości politycznej, jak właśnie publicyści i redaktorzy portalu „Polonia Christiana”. W książce zamieszczono artykuły poświęcone koronnym tematom, poruszanym w katolickiej opinii publicznej: reformom Kościoła, duszpasterstwu, kryzysowi demograficznemu, ekspansji islamu, ofensywie homoseksualnych i proaborcyjnych lobbies. Nie szczędzono miejsca także dla różnych tekstów z najnowszej historii Polski i świata, wspomnieniom ważnych, choć często zapomnianych rocznic.

Po drugie, książkę przygotowywano z wielką dbałością o każdy szczegół. Starannie dobrano teksty tak, by zwarta w nich problematyka pomogła wydobywać prawdę z nawału medialnych kłamstw, rzeczy ważne, z lawiny nieistotnych.

Po trzecie, w rzeczonej publikacji prawdy poszukują znakomici publicyści, często specjaliści w swoich dziedzinach. W książce znajdziemy teksty Grzegorza Brauna, Jacka Bartyzela, Grzegorza Kucharczyka, ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, Leszka Żebrowskiego, Piotra Doerre, Jerzego Wolaka, Krystiana Kratiuka, Łukasza Karpiela, Mateusza Ziombera i Krzysztofa Gędłka, Moniki Bartoszewicz, Bogny Białeckiej i Jacka Kowalskiego. Obok tekstów autorskich, książka zawiera pasjonujące wywiady z Romualdem Szeremietiewem, Roberto de Mattei, Piotrem Zychowiczem, ks. Pawłem Skorupką czy Piotrem Gontarczykiem. Oni powiedzą to, czego nie dowiemy się gdzie indziej.

Autor: PCh24.pl
Wydawnictwo: Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 256
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-88739-42-2

Leave a Reply